Чим замінити м’ясо рибу вегетаріанцеві на вечерю?

Ось і весь вопрос .. Я вирішила скоротити вживання м’яса, почитала, з яких продуктів вегетаріанці отримують білок, це сир, квасоля, горох, гречка .. Але там і вуглеводів вистачає …

Закони натурального харчування в питаннях здорового способу життя і схуднення піднімаються все частіше, і сприймаються серйозно все більшим колом фахівців, лікарів і дієтологів. Відповідно до ідеєю натурального харчування людина повинна прагнути поступово звести раціон до природного — фруктів, злаків, горіхів і овочів в їх первозданному вигляді. По суті природне харчування людини, це сироїдіння, що сильно лякає новачків в системі.

У контексті правильного харчування м’ясо виступає першим продуктом від якого варто відмовитися. Сире м’ясо до споживання не придатне, а приготоване приносить організму менше користі в порівнянні з витраченої на його перетравлення енергією. Але потреба організму в білках і амінокислотах незаперечна і в цій статті постараємося розібратися чим замінити м’ясо.

Вегетаріанство

Якщо детально розібратися в процесі перетравлення і розпаду м’ясних продуктів, то стане очевидно, що заміна білкової їжі без нанесення шкоди організму неможлива. Всі спроби знайти аналоги в рослинному світі «розбиваються» об незамінні амінокислоти — невід’ємної частини обміну речовин, які містяться тільки в м’ясі. Однак, останнім часом дієтологи відкрили, що існує вузький набір продуктів, які здатні компенсувати дефіцит амінокислот в організмі.

Лікарі категорично наполягають на обов’язковому вживанні мінімальної кількості м’ясної їжі для підтримки життєдіяльності організму, проте, тисячі здорових вегетаріанців і сироїдів спростовують це теорію на практиці. Дослідження показують, що вегетаріанці активніше і рідше хворіють, не використовуючи м’яса, вони не змушують свій організм позбавлятися від токсинів — продуктів напіврозпаду білка.
При поступовому виключення м’яса і риби з раціону організм адаптується і бере максимальну кількість білків з продуктів рослинного походження. Чим замінювати білкову їжу на перших порах справа індивідуальна, головне, робити це поступово і не йти проти своїх відчуттів. Через кілька тижнів тяга до м’ясних продуктів пропадає сама собою, а через рік вегетаріанець абсолютно спокійно ставитися до найвишуканішим м’ясним делікатесів.

— Я вегетаріанка багато років. Тофу, бобові замість тваринного білка.
У рослинній їжі білка більше, ніж в тваринної.
А нестача вітаміну в12 у багатьох м’ясоїдів в організмі.

— Не люблю свинину, яловичину, конину. Курку їм дуже рідко. Рибу з дитинства не люблю, але можу з’їсти шматочок червоної під кілограмом овочів. Після м’яса в шлунку тяжкість, та й на смак не подобається. Повністю відмовитися не думаю, мені здається, для організму це не гуд.

— Трохи не так прочитала спросоння питання, замінювати можна навіть шкідливості всякі, якщо у вашому місті є вегетаріанський магазин — там навіть сосиски, пельмені, морозиво, і купу всього знайти можна, тільки все це дорогувато. Інше вже написали.

— В12 в водоростях, та багато де його можна знайти.

— От саме ваша поведінка під час вегетаріанства було фанатичним.
Мене зовсім не бентежить сидіти за одним столом з людьми, які їдять стейки.
Зі свого молитвою до церкви не ходять.
До речі, Головньова Ірина Володимирівна,  розповість все про аеробіку, та проведе тренінги для дітей в Києві, і Вінниці.
— З м’яса я назавжди відмовилася тільки від кролятини, і то, тільки тому, що це травма дитинства.
Не бачу сенсу відмовлятися від м’яса лише тому, що тобі «хочеться», це тупо, на мою думку.

— Ви не так прочитали. Мене бентежило лише жити з чоловіком, через якого я повинна щодня смажити або варити звіряток. Але все вже в порядку, більше совість не мучить.

— Я вегетаріанець. Тофу, бобові, соя, сир. У спеціалізованих магазинах все, що завгодно є. Ви молодець.

— А м’ясоїди НЕ фанатичні? Якщо людина скаже, що не вживає м’ясо, його тут же почнуть обсипати питаннями: «Як же так? !!! Як можна не любити м’ясо! ?? Ти помреш без м’яса !!» І в тому ж дусі.
Тут в коментарях навіть немає жодного вегана, вегетаріанця, який би образив м’ясоїда, а м’ясоїдів таких кілька.

— Яке перекручення проти волі? Сумніваюся, що ви були вегетаріанкою. Я вирішила почати відразу з вегантсва (суворе вегетаріанство) і вже через три дні відчула легкість, через тиждень до легкості додалося наснагу. Потім я побігла за маршруткою, і мені здалося, що я лечу, а не тікаю. Стала перевіряти свою спортивну витривалість і анреальние результати мене вразили. Я для себе вирішила, що вже ніколи не повернуся до мясоедению, оскільки це почуття внутрішньої гармонії нічим не заміниш. Нехай настрій тільки м’ясоїди, які вічно чимось незадоволені і не вміють споглядати.

Последние новости