Чим замінити синтетичні вітаміни?

Але, є одне дуже хороший засіб, яке може вам замінити все це, разом узяте.
Це бджолина перга.

ЩО ТАКЕ пергу?
Для тих, хто не має уявлення, що це таке, постараюся все пояснити в декількох словах. Перга- це пилок рослин, що містить в собі величезний комплекс корисних речовин, таких як білки, ферменти, мінеральні речовини і практично всі необхідні людині амінокислоти, дбайливо зібраний бджолами і законсервована в сотах за допомогою меду.

чим замінити вітаміни?
СКЛАД І ЗАСТОСУВАННЯ перга

Перга містить в собі цілий набір вітамінів і Мікроеліменти: С, D, B1, B2, B6, P, A, D, E, Залізо, Калій, Кальцій, Магній, Цинк, Йод і органічні кислоти, в добре засвоюваній для людини формі. Фактично перга — це природний мульти-вітамінний комплекс, який забезпечить вас силами, енергією, а також послужить відмінною профілактикою і лікуванням від безлічі захворювань.
Перга застосовується при проблемах з шлунково-кишковим трактом (виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, коліті, ентериті), нервової та ендокринної систем.
Вона збільшує вміст гемоглобіну в крові, багата антиоксидантами, підвищує імунітет і загальний тонус організму.
Перга — хороший біостимулятор чоловічої потенції, вона сприяє запобіганню інсультів.
Перга застосовується при вагітності та грудному вигодовуванні, позитивно впливає на організм дітей і показана до застосування в дитячому харчуванні.
Практично при будь-якому захворюванні, перга знаходить своє гідне і ефективне застосування.

Какая есть разработка регламента документооборота предприятия. Системы управления материальными запасами по новым технологиям
У косметичних цілях перга теж творить чудеса, її можна додавати в домашню косметику, маски і креми для обличчя. Вона зберігає гідратацію шкіри, робить її ніжною і бархатистою. Якщо робити маски з пергою хоча б два рази на тиждень, то ефект не змусить себе чекати, а так же перга в поєднанні з прополісом дуже ефективна при вугрової висипки.

Загальновідомо, що бджолярі, постійно споживають пергу, живуть дуже довго, зберігаючи здоров’я, силу і ясність розуму. Почитати відгуки про застосування перги можна тут
ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ пергу?

За різних довідниках, стандартна норма вживання перги 10-30 (1ч.л) грамів в день. Цього достатньо, щоб підтримувати своє здоров’я і прекрасно себе почувати.
Важливо!

Перга має ряд протипоказань, основними з яких є: непереносимість продуктів бджільництва, погана згортання крові, онкологія в останніх стадіях, міома матки.
Де купити пергу?

Купувати пергу бажано у бджолярів, які знають всі тонкощі її виготовлення і збереження.

Купити справжню якісну пергу (в гранулах, стільниках або у вигляді пасти).

Последние новости