Оптимальний час для прийому протеїну

Спортсмену, який прагне до набору мускулатури, необхідно дотримуватися правильного харчування. Особливо важливо забезпечити організм достатньою кількістю білка.

Саме він відповідає за ріст м’язів і витривалість спортсмена. Кількість протеїну, необхідного організму, змінюється в залежності від часу доби, режиму дня спортсмена, а також інтенсивності його тренувань.

Денна норма протеїну і графік його прийому також залежить від цілей, які ставить перед собою спортсмен — нарощування м’язової маси, сушка, підвищення сили і витривалості. Давайте розберемося, в який час найкраще вживати білок.

 

Коли краще приймати протеїн?
Прийом білка після пробудження

В середньому людина спить 7-8 годин на добу. У цей проміжок часу в організм не надходить поживних речовин. Тому для нормального функціонування органів і систем організм використовує речовини, які він заготовив заздалегідь. Це амінокислоти, які утворюються в результаті розпаду м’язових тканин, і глікоген, який міститься в м’язах і тканинах печінки.
Вранці в організмі збільшує вироблення гормону кортизолу, який підсилює катаболізм. Щоб зупинити цей процес, необхідно відразу ж після нічного сну прийняти протеїн. Найкращим вибором стане сироватковий білок або гідролізат протеїну.

 

Протеїн — це білок, який стає будівельним матеріалом, без якого не може обійтися будь-яка клітина, тканина і орган нашого тіла.
Протягом дня

Щоб м’язова маса росла, необхідно вчасно заповнювати амінокислотні запаси. Для цих цілей слід частіше харчуватися і в перервах між прийомами їжі вживати 2-4 порції протеїну по 20 г. Якщо ви заздалегідь знаєте, що прийом їжі затримується, використовуйте комплексний або повільний протеїн.
У перервах між прийомами їжі вживайте 2-4 порції протеїну по 20 г.
Наша компанія, пропонує, тренінги з продажу Київ, а також, тренінг управлінні відділом продаж, як це робити правильно?

 

Перекус перед тренуванням

Крім традиційних прийомів їжі, за 2 години до настання тренування ви повинні прийняти сироватковий протеїн.
Протеїн можна замінити BCAA — комплексом незамінних амінокислот, які представляють третину всіх білків мускулатури і застосовуються в якості джерела енергії при інтенсивній роботі м’язів.
Якщо ви використовуєте BCAA, то приймати його потрібно за 20 хвилин до тренінгу.
Важливо розуміти, що якщо в крові не буде достатньої концентрації амінокислот, організм не сповільнить використовувати м’язові тканини в якості енергетичного джерела. Легкозасвоювані білки підтримають потрібний рівень амінокислот, а значить ваша м’язова маса не зменшиться в ході занять.
Білки після тренінгу

Вживання білків після тренування відіграє особливу роль в зростанні м’язів. Резерви глікогену вичерпані, в крові мала концентрація амінокислот і цукру, а значить організм як ніколи готовий до прийому і засвоєнню поживних речовин. Щоб запаси вуглеводів і амінокислот якомога швидше заповнити, відразу після тренування потрібно прийняти гейнер. Білок добре засвоюється, а цукру відразу йдуть на регенерацію глікогену.

 

Велика м’язова маса вимагає більшої кількості протеїну. Дефіцит білка несе за собою проблеми зі шкірою, тілом, нігтями і волоссям. Білок врятує м’язи від всихання.

Інсуліновий пік, який забезпечують вуглеводи з високим глікемічним індексом, дозволяє поживним речовинам швидше засвоїтися і відновити втрачені запаси організму. У разі, якщо ваша мета полягає в тому, щоб не тільки наростити м’язи, але і позбутися від жирів, відмовтеся від вуглеводної складової — приймайте лише протеїни.
Прийом протеїнів перед сном

Багато хто вважає, що їжа перед сном є запорукою накопичення жирових відкладень. Це справедливо щодо прийому жирів і вуглеводів, але не відноситься до білків. Знову ж зробимо застереження, таке правило може бути застосовано лише для активних людей. Так як під час сну ви не зможете приймати їжу, організм буде черпати енергію зі своїх внутрішніх резервів, тому відновлення м’язів може бути призупинено.
Щоб перешкодити нічному катаболізму і дати основні поживні речовини для відновлення м’язів, прийміть за 30 хвилин до сну коктейль повільних протеїнів. Ця суміш забезпечить вам протягом усього сну стабільну концентрацію в крові основних амінокислот.
Найбільше підходить комплекс білків, до складу якого входить міцелярно казеїн, молочний протеїн, сироватковий і інші білки.
Коктейль дає достатньо поживних речовин для росту м’язів і сприяє збільшенню силових показників

Последние новости