У чому користь спортивної добавки BCAA

Добрий час доби, читачі цієї статті. Якщо вас цікавить спортивне харчування — шкода і користь, то ви потрапили за адресою. Саме про це і піде мова в даній статті. Також ви зможете зрозуміти, що цей вид спортивного харчування з себе представляє. Почнемо, мабуть.

Серед спортсменів різних видів спорту поширене різне спортивне харчування — спеціальні добавки, які допомагають досягти певних цілей за конкретний час. І, я впевнений, у всіх на слуху, навіть тих, хто не займається спортом, були такі види спортивного харчування як, наприклад, протеїн або гейнер.

Ну, якщо з поширеністю гейнера можна ще посперечатися, то вже протеїн зобов’язані знати не те, що багато — все. Але мова не про це. Ця стаття про інший спортивної добавці — ВСАА (англійською) або амінокислоти (амінокислотний комплекс). По суті — це той же протеїн, але в більш спрощеною формою, що і пояснює його ціну щодо будь-яких видів протеїну.

Ну, як Ви вже зрозуміли, це спеціальна добавка, яка містить в собі амінокислоти: ізолейцил, валін і лейцин

Якщо розглядати кожну з цих амінокислот окремо, то з усієї інформації можна зрозуміти, що ці амінокислоти впливають на зростання м’язів, прискорене відновлення організму після тренувань, синтез білка, енергообмін і водообмін, і на багато інших функцій нашого організму.

Раніше на цьому сайті, вже описували деяких амінокислотах, таких як, Л-тирозин, Л-метіонін і Л-аргінін.
Користуючись нагодою, наша компанія, для спортсменів, робить знижки 50% на тренінги з логістики, а також, і на тренінг переговори в за купівлях, хто його знає, а в один це Вам, або вашим друзям знадобиться? Дізнайтесь також, як працює ВСАА?
Зазначу відразу, щоб не було сумнівів у доцільності підібраною мною інформації, що всі ці амінокислоти містяться в звичайних продуктах харчування. Тому мене щиро дивує, чому ці амінокислоти в чистому вигляді так бентежать багатьох людей, викликають питання з приводу шкоди та користі. Ви ж їсте курячі яйця, м’ясо птиці і не задається питанням — шкідливо це чи ні? Хоча в м’ясі і яйці набагато більше амінокислот.

На те ВСАА та спортивна добавка, що вона впливає на безліч показників атлетів. Наприклад, зовнішній вигляд (збільшення маси і об’єму тіла), фізичні показники (сила, витривалість, вибухова сила та інше), самопочуття (настрій) і здоров’я (покращена робота багатьох функцій і систем організму). Розглянемо докладніше.

Зовнішній вигляд. Думаю, тут і так все зрозуміло. Амінокислоти — ключ до набору маси. Мало того що вони стимулюють синтез білків в організмі, так ще і збільшують відновлювальні здатності м’язів. Тобто, м’язи не тільки ростуть, але ще і ростуть швидше, ніж в звичайних умовах.

Фізичні показники. Чим більше м’яз, тим вона сильніше. Тут, думаю все зрозуміло. А ви не замислювалися над тим, як ВСАА допомагає виробляти витривалість? А ось як. Працюючи за програмою «сушки» (велика кількість повторень із середньою вагою, висока інтенсивність виконання), атлет «пошкоджує» свої м’язи, але не так, як при роботі на масу.

БЦА допомагає відновлювати ці м’язи, одночасно даючи їм харчування у вигляді білків, але не вуглеводів. Результат — рельєфне тіло, висока витривалість і працездатність. В принципі, схема не нова.

Самопочуття. Тут я не буду розповідати, як ця добавка впливає на самопочуття. Поставлю лише пару питань, а ви самі дасте на них відповіді і все відразу зрозумієте. Коли ви голодні, яке у вас настрій? Напевно, ви дуже злі? А тепер уявіть — Ви нагодовані (Ваші м’язи нагодовані ВСАА). Які відчуття тепер? Ви задоволені?

Здоров’я. Скажу тільки, що кожна з цих амінокислот впливає на конкретні функції, але і загальне у них є — всі вони впливають на зростання мускулатури.

В іншому, одна амінокислота відповідає за енергообмін і воодобмен, інша впливає на центральну нервову систему і синтез гемоглобіну, третя на імунітет і регенерацію. І то це не весь список позитивних моментів амінокислот. Тому і ціна вище, ніж у протеїну. Як правило відсотків на 30 — 40 (залежить від бренду).

Последние новости