Вегетаріанство — легкий спосіб схуднути

Багато жінок, намагаючись привести фігуру в порядок до початку пляжного сезону, шукають ефективну, але не болісну дієту, щоб схуднути.

Але є тільки один спосіб повністю вгамувати апетит за допомогою смачних продуктів і при цьому залишитися струнким і здоровим на все життя — це вегетаріанство або вуглеводна дієта з овочів і фруктів і трохи фізичних вправ.

Інші продукти тваринного походження, які становлять більшу частину раціону людини, калорійні, повні прихованих жирів і холестерину. Навіть нежирні сорти м’яса отримують 20-40% своєї калорійності за рахунок жирів, а так звані знежирені молочні продукти все одно перевершують фрукти, овочі, бобові та зернові за вмістом жиру і холестерину.
Так, Ігор Ман в Києві буде, і  нові семінари тренінги Київ, тільки зі знижкою для Вас у нас.
Дослідження показують, що ті, хто віддають перевагу продуктам тваринного походження, більше схильні до ожиріння і страждають від хвороб викликаних ним, включаючи діабет, підвищений тиск і серцеві напади. Середньостатистичний вегетаріанець важить на 10% менше і живе на 10 років довше м’ясоїда. Чим більше рослинної їжі вводиться в меню замість тваринної, тим здоровішою буде організм.

На відміну від м’яса, яєць і молочних продуктів, рослинна їжа містить мало жирів і калорій, зате багата клітковиною і складними вуглеводами. Раніше люди помилково вважали, що від вуглеводів поправляються, але грам вуглеводів дає всього лише 4 ккал, а грам жиру 9. Організм людини здатний спалити 23% калорій, що надійшли з вуглеводами, і тільки 3% калорій, що надійшли з жирами.

До того ж вегетаріанська дієта призводить до посиленого спалюванню калорій відразу після прийому їжі, оскільки рослинна їжа, на відміну від жирів, це більш ефективне паливо для організму людини. Викид інсуліну, викликаний рослинною їжею, дозволяє поживним речовинам швидше дійти до клітин, щоб перетворитися в енергію, а не відкластися сантиметрами на талії.

Тому, замінивши курятину, яловичину, молоко і свинину на бобові, овочі, макарони і рис, можна швидко втратити вагу, навіть не звертаючи особливої уваги на обсяги з’їденого. Дослідження показали, що нізкожіровая вегетаріанська дієта допомагає скинути приблизно 500г ваги в тиждень без додаткових фізичних навантажень і підрахунку калорій.

Такі продукти як фрукти, овочі, соєві боби, сочевиця, квасоля, горіхи, цільнозерновий хліб і макарони, коричневий рис легко поповнять організм всіма корисними елементами, зовсім не навантажуючи його жиром і холестерином.

Тому найкращий спосіб контролювати вагу це вуглеводна знежирена вегетаріанська дієта в комплексі з регулярними вправами. Це єдиний спосіб прожити щасливе довгу здорове життя.

Отже, вегетаріанство як спосіб схуднути звичайно підійде не кожному. Відмовитися від шашликів і пельменів зможе далеко не кожен.

Последние новости