Вибухова м’язова маса

Більшість численних порад, які стосуються нарощування якісної мускулатури, мають одну спільну ниточку.

У той час, як в професійному світі бодібілдингу постійно народжуються нові ідеї і методики тренувань, є загальні правила та положення, яких потрібно дотримуватися для досягнення успіху в спорті.

Саме завдяки суворій дисципліні, контролю над самим собою і проходженню цими методиками, атлет може через кілька років стати справжнім Гераклом.

Слід пам’ятати, що перші роки тренувань спрямовані саме на збільшення м’язової маси атлета, а також на збільшення вибухової потужності. Причому, на практиці результати можуть збільшуватися в різкій геометричній прогресії. Саме тому більшість тренерів стверджує, що новачкові отримати пару кілограм м’язової маси значно простіше, ніж професійному атлету. Пропонуємо, корпоративні тренінги з продажу в Києві.

Однак, атлетам зі стажем, використання прогресивних схем тренувань допоможе досягти ще більших результатів. Вони також допомагають початківцям в період 20-30 років значно прискорити процеси нарощування м’язової маси за перший рік-два тренувань.

Якщо Ви почали займатися бодібілдингом менш, ніж 6 місяців тому, слід трохи зачекати. Перед тим, як Ви будете виконувати ізолюючі вправи на кожне м’язової волокно, слід підготувати сполучні тканини і кістки до даного режиму роботи.

Менше повторень
Відмінний спосіб наростити м’язову масу — виконувати менше повторень в сетах, але збільшити інтенсивність навантаження на тренуванні. Більшість експертів схиляється до кількості повторень в районі разів за підхід 6-8.

Не потрібно жаліти себе
Навантаження, яке використовується в цих підходах, зокрема, визначається шляхом розрахунку кількості повторень, який Ви здатні зробити до приходу м’язових волокон в стан повної знемоги. Сам же навантаження визначається за дискомфорту і відчуттям атлета.

Последние новости