Як приймати глютамін дозування, інтервал, періодичність

Дозування залежить від ваги м’язової маси і інтенсивності тренувань.  Добова доза глютаміна на 1 кілограм ваги тіла середнього спортсмена — 0,2 грам.   Значить, якщо атлет важить 70 кг, від в день йому слід вживати 70 * 0,2 = 14 г амінокислоти. Відповідно, Стокілограмову спортсмену в день необхідно 100 * 0,2 = 20 г. Не потрібно боятися прийняти зайве — воно просто не засвоїться організмом і вийде природним шляхом. При низьковуглеводній дієті в період сушіння для збереження м’язової маси дозу необхідно збільшити до 0,3 г на 1 кг ваги атлета

До речі, як правильно: глутамін або глютамін? Обидва варіанти правильні, так як слово латинське, в побуті прижилося і з твердою, і з м’якою «л».
періодичність

Глютамін рекомендується приймати мінімум двічі на добу: після тренування і перед сном. У дні відпочинку від бодібілдингу — в обід і перед сном. Важливо: для максимального засвоєння потрібно, щоб амінокислота потрапляла в порожній шлунок. Тобто його треба прийняти мінімум за півгодини до їжі, краще — за годину. В такому випадку добавка засвоїться повністю, а не буде розщеплюватися при травленні.

Щоб підтримувати підвищений рівень протягом дня, ідеально розділити прийом L-глютаміна на 4 рівних порції: перша порція (одна четверта від денної норми) приймається відразу після пробудження. Друга — до початку тренування. Третя — відразу після тренування. Четверта — перед сном. Повторимося, що пити добавку потрібно на порожній шлунок. Відповідно, щоб друга порція засвоїлася максимально ефективно, слід якомога більше розтягнути час між прийомом їжі до тренування і другим прийомом амінокислоти.

Поріг засвоюваності організмом добавки становить 7-10 м Значить, немає сенсу пити більше 7 г за один раз. Зайве піде і не принесе користь.
Дізнайтесь також, як працює ВСАА? Це теж, спортивна добавка.
Шановний читач цієї статті, пропонуємо тренінг по закупівлям Київ, а також, корпоративний тренінг з логістики, з великою знижкою, це 60%. Просто скористайтеся цією акцією.
Глютамін дуже швидко розщеплюється в розчинах. Якщо змішати добавку з водою до тренування, то після занять в розчині не залишиться амінокислоти. Отже, його потрібно розмішувати безпосередньо перед вживанням або використовувати добавку у вигляді капсул.
Основні правила:

Дозування — 0,2 г на 1 кг ваги спортсмена. При сушінні — 0,3 г;
Максимальна разова доза — 7-10 г;
Потрібно пити на порожній шлунок, за півгодини-годину до їжі. Марно під час або відразу після їжі. Повинно пройти мінімум 2 години після прийому їжі;
Від двох до чотирьох разів на день;
Готувати розчин, змішувати з водою або соком потрібно прямо перед прийомом.

Последние новости