Як заощадити на покупці протеїну

Всі хочуть добре виглядати, правда, не у всіх є гроші на дороге спортпітаніе. Але не обов’язково витрачати багато грошей, щоб отримати ефект від прийому протеїну. Отже, як же можна тут заощадити?

Скільки взагалі повинен коштувати хороший протеїн? В одному і тому ж магазині відмінності в ціні за 1 кг можуть досягати 10 разів. Нещодавно в одному зі спортивних магазинів міста я бачив протеїн «Геркулес» за ціною за 160 р. 1 кг За! Це при тому, що у складі указанно 80% білка. Це найдешевший протеїн, який я бачив у своєму житті.

Давайте візьмемо цю цифру за відправну точку.
Нижчий ціновий сегмент займають вітчизняні протеїни і товар з України, Білорусі і так далі. Це «Гулівер», «Вікінг», «Голіаф», «Атлант» та багато інших. Як правило, їх ціна близько 300 — 400 р. за 1 кг. За ці гроші ви можете навіть не розраховувати купити хороший протеїн. Але толк від прийому такого продукту все одно буде. Я сам кілька разів пив «Атлант» і набирав на ньому до 3-х кг на місяць.
Середня ціна — це близько 700 — 900 рублів за 1 кг. Сюди входять деякі вітчизняні марки (Ironman) і деякі зарубіжні. За ці гроші ви вже можете розраховувати на хорошу якість протеїну.
Високий ціновий сегмент — це від 1000 рублів за 1 кг і вище. Це елітні європейські та американські протеїни: «Ultimate Nutrition», «Dymatize», «Оптимальне харчування» і т. д.

Що ж стосується гейнеров, то на них ціни трохи нижче (відсотків на 20%). Взагалі, за інших рівних умов, чим вище в суміші вміст білка, тим вона дорожча. Тому, гейнери і дешевше ніж протеїни

Зросла чоловікові середньої ваги, який прагне набрати м’язову масу потрібно приблизно 3 кг протеїну на місяць. Виходить що в середньому це 1500 рублів. Сума не така вже й велика, але у деяких немає і цього. Щоб ви знали, протеїни, це не єдині білкові суміші. Задовго до них існували вже інші суміші з підвищеним вмістом білка. Про них і їх використанні і піде мова нижче. ДА, Брайан Трейси в Киеве, буде.

1. Сухе молоко
Сухе молоко буває цільним (СНМ) і знежиреним (СОМ). Ці два різновиди сухого молока розрізняються процентним вмістом речовин. В незбираному молоці приблизно білків і жирів по 25%, вуглеводів — 36%. У знежиреному — 1% жиру, 36% білка і 52% вуглеводів. Середня вартість обох видів 120 — 150 рублів за 1 кг. Зрозуміло, що знежирене молоко становить велику користь для спортсменів, але його складніше дістати. Якщо ми купимо 1 кг протеїну і змішаємо його з 1 кг СЦМ, то отримаємо непоганий Гейнер з вмістом жиру близько 13%. СОМ можна взагалі ні з чим не заважати і пити як воно є.

2. Яєчний порошок
Середня вартість 140 — 150 рублів за 1 кг. У яєчному порошку містяться такі компоненти: вода — 6-8%, білки — 45%, жири — 37,3%, углеводови — 7,1%. Енергетична цінність 100 г даного продукту становить 542 ккал. Як бачите, білка багато, але і жиру забагато. Заважати можна також з протеїном 1/1, через що% жиру впаде в 2 рази.

3. Соєвий білковий концентрат
Має ок. 60% білка і 1 — 10% жиру. Ще є суха соєва суміш «Союшка», має близько 40% 20% білка і жиру. Вартість приблизно така ж, 110 — 130 рублів за 1 кг .. Можна приймати окремо, можна розбавляти з протеїном.

По суті, протеїни є аналогами перерахованих вище продуктів, просто вони більш пристосовані для спортсменів завдяки зниженому кількості жиру і підвищеного — білка. Якщо у вас є гроші — ви можете купити дорогі якісні протеїни.

А з відносно недорогих (але теж хороших) можу порадити, Syntrax Whey Shake, Syntrax Matrix 5.0 і Elite Whey Protein, Pure Protein Багатокомпонентні білка. У кінцевому рахунку ефект буде залежати від ваших тренувань і способу життя. І навіть найдешевше харчування можна змусити працювати на себе. Перевірено на особистому досвіді.

Последние новости